Menu

Dane kontaktowe

ZESPÓŁ OŚWIATOWY W BOROWIU

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Aleksandra Sasimowskiego
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "Jaś i Małgosia"

ul. Aleksandra Sasimowskiego 3,
08-412 Borowie

☎️ tel. 25 685 90 91
📠fax. 25 685 90 91
📭 gimbor1@wp.pl

W szkole podstawowej

  • Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

Dnia 22 września 2022r. uczniów klas I – III w naszej szkole odwiedził pan policjant. Był to dzielnicowy gminy Borowie młodszy aspirant Pan Kamil Soszka.

Pan policjant w ciekawy i przystępny sposób opowiadał i przypomniał dzieciom o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych, o zachowaniu w oczekiwaniu na autobus szkolny i ostrożności podczas wsiadania i wysiadania z autobusu, bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Szczególną uwagę zwrócił też na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci na drodze. Pan policjant poruszył również kwestię bezpiecznego korzystania z Internetu i mediów społecznościowych oraz uświadomił dzieciom, że nikt w Internecie nie jest anonimowy.

Dzieci chętnie włączyły się do rozmowy, zadawały wiele pytań i odpowiadały na zadawane pytania, wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wyraziły duże zainteresowanie w temacie korzystania z Internetu.

Spotkanie z policjantem

  • Spotkanie z policjantem
  • Spotkanie z policjantem
  • Spotkanie z policjantem
  • Spotkanie z policjantem

Wróć

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Zespół Oświatowy w Borowiu
ul. Aleksandra Sasimowskiego 3
08-412 Borowie

NIP: 826-12-88-954

[obiekt mapy] Lokalizacja Zespołu Oświaty w Borowie