Menu

Dane kontaktowe

ZESPÓŁ OŚWIATOWY W BOROWIU

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Aleksandra Sasimowskiego
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "Jaś i Małgosia"

ul. Aleksandra Sasimowskiego 3,
08-412 Borowie

☎️ tel. 25 685 90 91
📠fax. 25 685 90 91
📭 gimbor1@wp.pl

Nasze osiągnięcia

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2021/2022

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi sukcesami w roku szkolnym 2021/2022 (plik w załączniku).

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2020/2021

Konkursy przedmiotowe i tematyczne

LP

OSIĄGNIĘCIE

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

1

I miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o alkoholu i jego skutkach w ramach programu z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowego stylu życia pod nazwą „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

Anna Moreń kl. 8b

Hanna Król

2

Wyróżnienie w powiatowym konkursie wiedzy o alkoholu i jego skutkach w ramach programu z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowego stylu życia pod nazwą „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

Oliwia Wysocka kl. 8b

Hanna Król

3

 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii KADET

Julia Kicińska kl. 6a

Baran Hanna

4

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii MALUCH

Krzysztof Domarecki kl. 3b

Ewa Wielgosz

5

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii ŻACZEK

Alicja Baran kl. 2b

Małgorzata Sałasińska

6

Udział w II etapie okręgowej VI edycji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie organizowanego przez Krajową Radę Radców Prawnych

Oliwia Wysocka kl. 8b

Jolanta Tomaszewska

7

Zakwalifikowanie  do eliminacji okręgowych II etapu VI edycji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie organizowanego przez Krajową Radę Radców Prawnych

Anna Moreń kl. 8b

Jolanta Tomaszewska

8

I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o życiu i działalności Patrona Szkoły – kl. VII- VIII

Anna Moreń kl. 8b

Aleksandra Słomka kl. 8b

Jolanta Tomaszewska

9

I miejsce w szkolnym konkursie  wiedzy o życiu i działalności Patrona Szkoły – kl. IV- V- VI

Dominik Szczypek kl. 5a

Jolanta Tomaszewska

 

Konkursy  artystyczne

lp

osiągnięcia

uczniowie

nauczyciele

1

II miejsce w powiatowym konkursie „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat  z KRUS wypadkom zapobiegamy”

Dominika Chojecka kl. 6a

Agnieszka Dzadz

2

III miejsce w powiatowym konkursie  plastycznym w ramach programu z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowego stylu życia pod nazwą „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

Weronika Rogala kl. 7b

Agnieszka Dzadz

3

Wyróżnienie w powiatowym konkursie na najładniejsze logo  w ramach programu z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowego stylu życia pod nazwą „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

Patrycja Baran kl. 7b

Agnieszka Dzadz

4

Wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym „Moja  Wielkanoc” zorganizowanego przez p. Grzegorza Woźniaka posła na Sejm RP , „Twój Głos”- gazetę powiatu garwolińskiego i portal e-garwolin.pl

Krzysztof Domarecki kl. 3b

Ewa Wielgosz

5

Wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym „Moja  Wielkanoc” zorganizowanego przez p. Grzegorza Woźniaka posła na Sejm RP , „Twój Głos”- gazetę powiatu garwolińskiego i portal e-garwolin.pl

Tomasz Baran kl. 5a

Agata Paziewska

6

I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego oraz udział w powiatowych eliminacjach.

Aleksandra Zdziarska kl. 7b

Anna Zwierz

7

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym – „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”  - kategoria klas I- III

Dominik Ornat kl. 3a

Jolanta Witek

8

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym – „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”  - kategoria klas IV-VI

Dominik Szczypek kl. 5a

Agnieszka Dzadz

9

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym – „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”  - kategoria klas VII-VIII

Patrycja Serzysko kl. 7b

Agnieszka Dzadz

10

II miejsce  w gminnym konkursie recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego oraz udział w powiatowych eliminacjach

Weronika Król kl. 7b

Anna Zwierz

11

III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego oraz udział w powiatowych eliminacjach w kategorii klas I-III

Dominika Rychlica  kl. 1b

Agnieszka Bany

12

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym – „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”  - kategoria klas I-III

Amelia Kania kl. 2b

Anna Borkowska

13

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym – „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”  - kategoria klas IV-VI

Natalia Kaczkowska kl. 6a

Agnieszka Dzadz

14

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym – „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”  - kategoria klas VII-VIII

Gabriela Witek kl. 7b

Agnieszka Dzadz

15

Wyróżnienia w szkolnym konkursie plastycznym „Kupuję – Nie Ryzykuję” zorganizowany w ramach projektu „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta”

Oliwia Gawryś  kl. 8a

Patryk Gąska kl. 6a

Jakub Kurek kl. 6a

Katarzyna Mucha

16

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych” – kategoria klas I-III

Nikola Paduch kl. 3b

Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

17

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych – kategoria klas I-III

Alicja Baran kl. 2b

Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

18

III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych” – kategoria klas I-III

Adam Gąska kl 2b

Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

19

Wyróżnienie dla uczniów kl. IIb  w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych” – kategoria klas I-III

Uczniowie kl. 2b

Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

20

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych” – kategoria klas IV-VIII

Oliwia Baran kl. 7b

Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

21

II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych” – kategoria klas IV-VIII

Mikołaj Baran kl. 8a

Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

22

III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dlaczego warto uczyć się języków obcych” – kategoria klas IV-VIII

Weronika Rogala kl. 7b

 Agnieszka Łoń, Beata Pawlak, Olga Zadrożna

23

II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym  „Happy Easter” o tematyce świątecznej

Gabriela Lis kl. 3a

Jolanta Witek

24

I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego oraz udział w gminnych eliminacjach w kategorii kl. I-III

Dominika Rychlica kl.1b

Agnieszka Bany

25

II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego oraz udział w gminnych eliminacjach w kategorii kl. I-III

Malwina Kulik kl. 3a

Jolanta Witek

26

III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego oraz udział w gminnych eliminacjach w kategorii kl. I-III

Bartłomiej Gajowniczek kl. 3b

Ewa Wielgosz

Zawody sportowe

lp

osiągnięcia

uczniowie

nauczyciele

1

Udział w ogólnopolskim konkursie na najbardziej inspirującą sportowo szkołę w Polsce. Zdobycie warsztatów sportowych.

uczniowie

Nina Kurach, Joanna Radziej

2

Udział w ogólnopolskim konkursie na największą ilość kroków w ramach programu Pho3nix Active School organizowanego przez Fundację Pho3nix

uczniowie

Nina Kurach, Joanna Radziej

3

 Udział w ogólnopolskim  Sportowym Konkursie Gwiazdkowym w ramach programu Pho3nix Active School organizowanego przez Fundację Pho3nix polegającym na wykonywaniu w domu ćwiczeń podczas oglądania filmów treningowych. Dwudziestu  dwóch uczniów  naszej szkoły zdobyło najwięcej punktów i otrzymało nagrody w postaci inteligentnej opaski sportowej.

20 uczniów

Nina Kurach, Joanna Radziej

Osiągnięcia i działania w zakresie wychowawczym i dydaktycznym

lp

osiągnięcia

uczniowie

nauczyciele

1

Zdobycie tytułu „LAUREATA”  w ogólnopolskim  konkursie w roku szkolnym 2019/2020, zorganizowanym przez firmę REBA ( w zbiórce zużytych baterii)

uczniowie

Jolanta Górska

2

II miejsce w powiatowym konkursie na najlepsze hasło, powiedzenie, maksymę w ramach programu z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowego stylu życia pod nazwą „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

Amelia Baran kl. 4a

Paulina Dróżdż

3

Wyróżnienie  w powiatowym konkursie na najlepsze hasło, powiedzenie, maksymę w ramach programu z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowego stylu życia pod nazwą „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

Oliwia Wysocka kl. 8b

Paulina Dróżdż

4

Sportowe wsparcie WOŚP-  pozyskanie kwoty 1618 zł dla WOŚP

Uczniowie

Nina Kurach, Joanna Radziej

5

Udział w  programie „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”

 

 

 

 

Uczniowie kl.I-III

Wychowawcy kl. I-III

Ewa Wielgosz

Agnieszka Bany

Anna Borkowska

Dorota Grzegrzółka

Małgorzata Sałasińska

Jolanta Witek

6

Udział w programie „Program dla szkół”

Uczniowie kl. I-IV

Wychowawcy kl. I-IV

7

Program „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu” – udział w IV edycji programu „Dobrze jemy” realizowanego przez fundację Szkoła na widelcu

Uczniowie kl.I-III

Wychowawcy kl. I-III

8

Udział w projekcie „Kampania Kolejowa ABC” realizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego.

Uczniowie kl. 3b

Ewa Wielgosz

9

I miejsce w szkolnym konkursie „Cukierek za życzliwość’ i reprezentowanie szkoły w IX Ogólnopolskim Konkursie  „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem” organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła

NelaGościej kl. 4b

 

Jolanta Tomaszewska

10

II miejsce w szkolnym konkursie „Cukierek za życzliwość’ w ramach IX Ogólnopolskiego Konkursu  „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem” organizowanego przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła

Patrycja Baran kl. 7b

Jolanta Tomaszewska

11

III miejsce w szkolnym konkursie „Cukierek za życzliwość’ w ramach IX Ogólnopolskiego Konkursu  „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem” organizowanego przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła

Angelika Zając kl. 5a

Jolanta Tomaszewska

12

Udział w akcji „Dzieci zbierają elektrośmieci

uczniowie

Dyrekcja Szkoły, wychowawcy

13

Udział w akcji „Zbieramy zakrętki”

uczniowie

Dyrekcja Szkoły, wychowawcy

Odnośniki

Kontakt

Zespół Oświatowy w Borowiu
ul. Aleksandra Sasimowskiego 3
08-412 Borowie

NIP: 826-12-88-954

[obiekt mapy] Lokalizacja Zespołu Oświaty w Borowie