Dzień Języków Obcych
29 maja w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie z uczniami szkoły podstawowej. Starsi koledzy i koleżanki, ubrani w tematyczne koszulki, odwiedzili przedszkolaków, aby przeczytać im wiersze w językach obcych. Dzieci miały okazję wysłuchać utworów m.in. w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim poznając ich brzmienie oraz ucząc się nowych słów.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i wzbudziło duże zainteresowanie wśród przedszkolaków. Była to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań językowych oraz integracji dzieci z różnych etapów edukacji.
Serdecznie dziękujemy uczniom szkoły podstawowej za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!
MJ


