Dzień Dziecka w naszej szkole
1.06.2026r. w naszej szkole odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka. Uroczystości rozpoczęły się apelem, podczas którego Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor złożyły wszystkim uczniom serdeczne życzenia z okazji ich święta, życząc wielu powodów do uśmiechu, sukcesów oraz spełnienia marzeń. Po oficjalnej części uczniowie uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach zgodnie z harmonogramem. Dzieci piekły kiełbaski przy ognisku, a także świetnie bawiły się na dmuchańcach. Nie zabrakło radości, śmiechu i wspólnie spędzonego czasu w miłej atmosferze. Tego dnia nasze przedszkole odwiedził także Wójt Gminy Borowie wraz z pracownikami którzy wręczyli dzieciom słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia. Atrakcje dla dzieci zasponsorowała Rada Rodziców. Dziękujemy również Hurtowni Jarmir, Zakładom Mięsnym ,,Wierzejki”, Ovotzer Service s.c., Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie, REN Sp. z o.o., Hurtowni Mazur Junior, Aldor Borowie oraz Panu Maciejowi Baran. To właśnie dzięki Państwa pomocy mogliśmy przygotować dla naszych uczniów wiele atrakcji i tym samym sprawić im ogromną radość. To był dzień pełen uśmiechu, zabawy i niezapomnianych chwil, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.







